Korpa
0,00 RSD
PRODAVNICA
Nemana zalihama

Pivski kvasac 200gr Macrobiotic

450,00 RSD

Pivski kvasac 200gr Macrobiotic

Pivski kvasac je dijetetski proizvod dobijen inaktiviranjem, odgorčavanjem i sušenjem ostataka aktivnog kvasca kod proizvodnje piva. Izuzetno je bogat vitaminima B kompleksa

Nema na zalihama

SKU S62713
Kategorije ,

Opis

Pivski kvasac 200gr Macrobiotic

Obiluje esencijalnim aminokiselinama a predstavlja i jedan od najboljih izvora gvožđa i hroma. Hrom je važan za normalno održavanje šećera u krvi pa se pivski kvasac preporučuje u dijetoterapiji dijabetičara.

Pivski kvasac pomaže u prevenciji i lečenju svih bolesti nastalih kao posledica nedostatka vitamina B kompleksa kao što su neuroze, neuralgije, stres, zamor kao i stanja povećanih fizičkih i psihičkih napora. Reguliše metabolizam masti i ugljenih hidrata i pozitivno utiče na smanjenje štetnog LDL holesterola.

Pivski kvasac se preporučuje i kao dopuna u ishrani svih kategorija zdravih ljudi. Koristi se kao dodatak kuvanim jelima (supe, čorbe, variva), voćnim sokovima, jogurtu ili mleku.
Dnevna doza za odrasle je 15g-20 g (1-2 kašike) a za decu 10 g. Koristi se 6-8 nedelja nakon čega se pravi pauza 4-6 nedelja.

Dodatne informacije:

Sastav: Pivski kvasac

Neto masa: 200g

Način čuvanja: Na sobnoj temperaturi

Rok trajanja: 12 meseci

Dodatne informacije

Težina 0,19 kg

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će napisati recenziju za „Pivski kvasac 200gr Macrobiotic“

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Uporedi